Kinkekaart

Kui soovid kinkida kellelegi langevarjuhüppe, toimi nii:

  1. Kontrolli, et kingisaaja oleks hüppekõlbulik. Ta peab olema iseseisvaks hüppeks vähemalt 15-aastane, tandemhüppeks vähemalt 8-aastane (või piisavalt suur, et rakmetes püsida). Alla 18 aasta vanustel isikutel peab hüppama pääsemiseks olema vanema või hooldaja kirjalik luba. Küsi meilt vajadusel loa blankett – vanem peab teadma, millele ta alla kirjutab. Kingisaaja tervis peab olema korras. Vähimagi kahtluse korral võta kõigepealt meiega ühendust.
  2. Leia kingisaajale eeldatavasti sobiv kursus. Pakume langevarjuhüpetega alustamiseks kolme erinevat võimalust – SLAFF ja tandemkoolitust.
    Tandemkoolitus tähendab hüpet instruktori külge kinnitatuna ühise suure langevarju all, võtab kõige vähem aega ning võimaldab Sul kingisaajat üllatada – veel lennuvälja väravaski ei pruugi ta teada, mis teda ees ootab… SL koolitus, mis sisaldab ühte iseseisvat langevarjuhüpet kandilise juhitava tiibvarjuga, annab inimesele võimaluse ennast tõeliselt proovile panna – hüppe pooleteise kilomeetrisesse sügavikku teeb igaüks ise – ning kogeda eneseületamise võimast tunnet. AFF koolituse korral toimub juba esimene hüpe 4 km kõrguselt, sisaldades ca 45 sekundit vabalangemist ning õpilasega on kaasas kaks kogenud instruktorit, kes hoiavad teda õiges asendis ning avavad vajadusel ka õpilase varju.
  3. Saada e-mail aadressile kinkekaart@skydive.ee ning teata kingisaaja nimi, valitud koolituse tüüp (SL koolitus: 139€tandem: 229€, tandem+kaamera: 298€, AFF koolitus 299€) ning iseenda nimi ja kontakttelefon või meiliaadress. Kui sa ei ole kindel, millist kursuse tüüpi kingisaaja soovib, võid kaardile märkida ka vabalt valitud summa ja ta saab endale meelepärase koolituse ise valida. Tellimust tehes saada kinkekaardi kiiremaks kättesaamiseks maksekorralduse kinnitus e-maili aaadressile kinkekaart@skydive.ee.
  4. Kinkekaart kehtib kahe aasta jooksul alates väljastamise kuupäevast. Teooriakoolitus tuleb läbida enne kinkekaardi aegumiskuupäeva (k.a). Koolitushooaeg on mai-august. Kingisaaja saab registreeruda hüppele meie kodulehel, kasutades selleks vastava kursuse broneerimisvormi.
  5. Kanna valitud koolituse tasu Eesti Langevarjuklubi kontole EE127700771001616162 LHV’s (LHVBEE22). Makse selgitusse kirjuta sõna “KINGITUS”, kingisaaja nimi ja valitud koolituse liik.
  6. Et kindlustada kaardi õigeaegne kättesaamine, on soovitatav meiega ühendust võtta vähemalt paar päeva enne planeeritud kingituse üleandmist.
  7. Anna kinkekaart saajale üle ning tule – kui vähegi võimalik – ka ise koos temaga lennuväljale!

Kui sul on küsimusi, kirjuta kinkekaart@skydive.ee või helista +372 529 7258.